Canlı Destek
Müşteri Girişi
Depo Girişi
Samanyolu Nakliyat - 0850 450 94 34

Samanyolu Nakliyat Pendik evden eve nakliyat sayfası

pendik evden eve nakliyat
Samanyolu Nakliyat olarak yıllardır siz değerli müşterilerimizin taşımacılık ve eşya depolama gibi ihtiyaçlarına profesyonel ve uzman çözümler üreterek dışarıdan bakıldığı zaman zahmetli ve zor gibi görünen bu işlerden siz değerli müşterilerimizi olabilecek en minimum seviyede zaman kaybı ile kurtarmaktayız. Konusunda uzman ekibimiz, her türlü taşıma işlemini karşılayabilecek potansiyele sahip araçlarımız ve ekipmanlarımız ile yılların verdiği bilgi birikimi ve güvenini sizlerin hizmetine sunuyoruz. 25 yıldır güvenin adı Samanyolu Nakliyat.
pendik evden eve nakliyat
Pendik evden eve nakliyat hizmeti alacak olan siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunmadan önce taşınmanın gerçekleştirileceği yerde kullanılacak araç ve ekipmanın tespiti için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize eşyalarınızın kaplayacağı alan hakkında, kullanılacak ekip ve ekipmanlar hakkında ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Ücretiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayıp taşınma talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.
pendik evden eve nakliyat
Pendik evden eve nakliye hizmeti büyük bir özen ve titizlik gerektiren hatta hata kabul etmeyen en küçük bir sorunda dahi sizler için çok değerli olan eşyalarınızın hasar görme durumu ortaya çıkabileceği durumunun bilincinde olduğumuz için kendi bünyemizde çalıştırdığımız konusunda uzman ve sigortalı personellerimiz tarafından taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Her ne kadar profesyonelde olsalar insan oldukları için doğal olarak oluşabilecek sorun ve kazalara karşıda eşyalarınızı sigorta kapsamına aldıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.
pendik evden eve nakliyat
Taşınmanın gerçekleştirildiği eşyaların durumunu anlık olarak araç takip sistemlerimizden takip ediyoruz eşyalarınız taşınırken herhangi bir sorun yada sarsıntılara karşı hasar görmemesi için hız sınırlayıcı sistemlerimiz ile eşyalarınızın yavaşca ve güven içerisinde yeni evinize taşındığından emin oluyoruz. Taşınma yerine gelindiği zaman güvenli ve büyük bir titizlikle eşyalarınızı araçtan indirerek yeni yuvanıza kuruyoruz ve teslim ediyoruz. Son olarak eşyalarınızın durumunu kontrol ederek bir hasar yada sorun olmadığını kontrol ediyoruz.